KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6947020
nr 694 7020
Akvarell
Signerad Davidsson, Kvinna vid brunn, 35x25
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2011
kl 19:49:28
25/4 17:13:38